Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Роз’ясненя щодо дій у випадку обстрілів та бомбардувань

Date: 31 березня 2022 о 13:59
60 views

Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації спільно з Головним управлінням ДСНС у Рівненській області з метою надання роз’яснень щодо дій у випадку обстрілів та бомбардувань надсилає інформаційні матеріали.
Молимося і надіємося, що дана інформація нам не знадобиться але, як кажуть, "попереджений- значить озброєний"!

Возможно, это изображение (текст «що робити пðд час артилерйського обстрлу? негайно спустться Ð пдвал, випадку якщо пдвал, вдсутний або зачинений зайдть до сусдв на першому поверс; якщо артилерийський обстрл застав вас будинку зненацька не лишилося часу зреагувати, швидко йдить в кимнату вддалену вi̇д напряму звдки ведеться обстрл; приватних будинках зайдить льох; пдвал чи льох необхдно взяти телефони, запас води та ¡жi, документи. служба порятунку украйни»)Возможно, это изображение (текст «службаукрайни служба надзвичайнихситуаций як дяти при обстрлах житлових будинкв? правила порятунку: (чекайте, за 5 переривчаста хвилин повдомлять, що робити безперервна сирена треба негайно ити в укриття) свитло, газ, воду. якщо вдеднати газовий балон, спустити тиск покласти безпечне місце перший, другий третий поверхи (загроза потрапляння куль останни поверх небезпечний при повтряний тривоз), пдвал (ε имоврнсть опинитись пид завалами) BAHHA KIMHATA, якщо в ний HEMAE газового котлаа або простір за двома глухими стинками що брати 3 собою 3 укриття: воду лтри HA особу) суху жу щонайменше доби телефон павербенком свисток подач! сигналв лихтарик»)Возможно, это изображение (текст «якщо ви опинилися пðд завалом: -спробуйте вивльнити руки та ноги; оцинить ситуацю навколо вас; обережно розберить завал намагайтеся зачепити, те на чому все тримаеться; не -якщо не впевнени y своïх силах терпляче кличте на допомогу; якщо € можливсть скористайтеся телефоном, стукайте по трубах, батареях опалення; якщо вдалося звльнитися, огляньте себе можливост надайте собі першу медичну допомогу; за очкуванно переохолодження. намагайтеся уникнути служба порятунку украйни завжди на BAPTI вашой безпеки»)Возможно, это изображение (текст «державна служба украйни надзвичаиних ситуации днёу разі зникнення украёнського ΕΦΙΡΗΟΓΟ мовлення: украёнськ телеканали розкодован! на супутнику. щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер ΤΑ супутникова антена бльшсть украёнських каналів мають власні канал на YOUTUBE. якщо швидкисть інтернету невисока, оберть в налаштуваннях відео нижчу роздльну здатнсть (яксть 360 PX або 480 PX) на платформах: YOUTUBE, SWEET TV. OMEGA MEGOGO доступ до украёнського телебачення тепер теж безкоштовний. знайдть бажаний канал в застосунку або на вебсторинц улюбленой платформи KPIM того, слухайте украϊнське радомовлення в інтернет-радюо WWW.RADIOPLAYER.UA»)Нет описания фото.Нет описания фото.
Comments:
Only authorized users can leave comments.